Współpraca


Blog miritirllo powstało po to, żebym mogła dzielić się swoimi przemyśleniami z większą grupą osób. W latach 2016-2019 blog zaliczałam stricte do tematyki beauty. Lubię rozmawiać o kosmetykach i metodach pielęgnacji, dlatego uznałam, że ta strona jest miejscem do tego idealnym. W 2020 roku, po krótkim oddechu, blog przeszedł transformację. Nie zapominając o swoich korzeniach "kosmetycznych", powoli staram się przekształcać go w kierunku luźno szeroko rozumianego bloga lifestylowego.
 Kontaktować można się mną poprzez e-mail: mmiritirllo@gmail.com


Strona powstała 27.12.2016 roku. Cały czas powiększa się grono stałych czytelników, jak i anonimowych obserwatorów. Na blogu pojawiają się recenzje kosmetyków, książek oraz moje relacje z podróży, wpisy tematyczne oraz opisy akcji, w których biorę lub będę brać udział. Blog jest miejscem, w którym staram się wyrazić siebie w sposób twórczy, dlatego tematyka (na ten moment) nie jest ściśle określona.
Blog od momentu założenia jest podpięty pod kanał Google Analytics przez co prowadzone przeze mnie statystyki są wiarygodne.  Dane na temat UU oraz ilości miesięcznych odwiedzin bloga udostępniam na życzenie.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do kontaktu mailowego: mmiritirllo@gmail.com

Do tej pory współpracę ze mną nawiązali:


 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za KAŻDY komentarz.
Proszę pamiętaj jednak, że wraz z pozostawieniem komentarza,zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych, wynika to z rozporządzeniem RODO.

Copyright © 2014 Lifestyle by Miritirllo , Blogger